Biz Kimiz?

Misyonumuz ve Vizyonumuz

"Daima yenilikçi teknolojiler ile müşteri odaklı hizmetler üretiyoruz"

@Taksi şirketimiz 2013 yılında kuruluşumuzdan itibaren sektörümüzde oluşan sinerjiyi ile taksi sürücüleri ve müşterilerine profesyonel hizmetler sunarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kısaca "En Yakın taksiyi, taksi müşterisiyle buluşturan teknoloji platformuyuz" çalışmalarımız bireysel ve kurumsal olmak üzere iki kategoride devam etmekte olup "Taksi Durak Otomasyon Sistemi" ile durak taksileri ve bireysel üye taksi şoförlerimizle taksi müşterilerine hizmet sunmaktayız.

Taksi sektörüne yönelik olan projemizin asli hedefi Avrupa, Asya ve Amerika kıtasında çok yaygın olan Call Center (Çağrı Merkezi) ve akıllı telefon aplikasyonu ile taksi çağrı sistemini ülkemizde İstanbul merkezli çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bilgi işlem teknolojilerine yaptığımız AR-GE yatırımlarımızla taksi iş akış gereklerine ait tüm altyapıyı iş ortaklarımız ile birlikte ve firmamız öz kaynakları kullanılarak kendi bünyesinde tasarım, yazılım ve AR-GE çalışmalarını tamamlayıp, taksi arayan müşterilerin, en kısa sürede taksi hizmetlerine ulaşmasını sağlayıp, müşterilerimize en kaliteli ve konforlu seyahat imkânını yaratarak taksi esnafımızın her türlü durumda yanında olup sistemimiz sayesinde gelir seviyesini de artırarak müşterilerine hizmet sunmalarını kolaylaştırmaktık. Hali hazırda taksi sektörünün düzensiz ve kontrolsüz çalışma modelinden yani "sistemsizlikte oluşan, çalışma sistemi"  olan hantal taksi işletmeciliğini modern bir yapıya kavuşturarak taksi çalışma sistemini reğüle edip kurumsal yapıya kavuşturmaktır. Pazarlamaya verdiğimiz önemle marka değerimizi hızla halkımıza ve yurtdışında yapacağımız yatırımlarla markamızı duyurmaya, iş ortaklarımızla birlikte ülkemizden çıkan global bir marka yaratma azmi, bilinciyle ile gece-gündüz 7/24 çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Hizmette… Hız… Güven… Deneyim… İlkelerinden ödün vermeden taksi işletmeciliği alanında dünyada taksicilik standartlarını yeniden belirlemeye kararlıyız.

 

Basında Biz

                    İş Ortaklarımız