Taksiciyim

"Taksiler Teknolojik Hizmetleriyle Müşteri Memnuniyeti Sağlayacak"

Gelişen Teknoloji ile iş potansiyeli azalan durakların, bizimle iş potansiyeli artacak, Taksi Durakları web sitemizden hiçbir ücret ödemeden üye olup duraklarındaki şoförleri sistemlerine kayıtdını yaparak 10 dakika içerisinde duraklarındaki taksileri yönetebilecekler. 

Sistemin Duraklara Faydaları;

- Durağınız da çalışan Taksilerinize sistem üzerinden de iş imkanı sağlarsınız

- Taksilerinizi yönetim panelinizden güvenlik amaçlı konumunu takip edebilirsiniz

- Müşterilerinize Kredi kartı ödeme imkanı sunmuş olursunuz

- Otomatik olarak taksileriniz durak sırasına alınır

- Sistem ile taksilerinizi müşterilerinize yönlendirebilirsiniz

- Hangi gün, hangi tarihte, hangi taksinin, hangi müşteriye gittiğini görebilirsiniz

Taksici Dostudur

Ödemelerinizi aynı gün ATM fark etmeksizin nakit bankamatikten çekebilirsiniz veya hiç bir ek ücret, kesinti ödemeden anlaşmalı olduğumuz yakıt firmasından yakıt olarak ödemenizi alabilirsiniz.

Zaman Kaybı Yok

Uygulamamızdan veya çağrı merkezimizden müşteri bulmak, dert değil, konum odaklı müşteri temini ile biz size müşterinizi yönlendiriyoruz. Size sadece müşterilerinize hizmet ve memnun etmek kalıyor.

Aktif Konumlama

Duraklara bağlı çalışan taksilerin talebin az olduğu bölgeler ve talebin yoğun olduğu ana arterler arasında eşit dağılım ve taksi sipariş ataması yapıyoruz. Bunu duraklar kendi panellerinden yapabilir.

Karşılıklı Seferler

A noktasından yolcuyu aldınız, B noktasına bıraktınız boş olarak A noktasına dönmenize artık gerek yok, sistem size A noktası istikametine yolcu bulabilir. Karlılığınız artar.

Yenilikci Teknoloji

Sürekli yenilenen teknolojiye basit ve kullanışlı olarak sahip olma hizmet kalitesini artırarak müşterilerinize hizmet etmek online reklamlar aracılığı ile ekstra kazanabilirsiniz

Yüksek Güvenlik

TKM "Taksi Komuta Merkezi" ile yolcuyu aldığınız noktadan, bırakacağınız noktaya kadar online otokontrollü takip, Kart ödemesi ile nakit bulundurma riskinizde olmaz

Konum Ayarı

Uygulama ile "en yakın yolcuyu, en yakın taksi ile buluşturma" adına teknolojik olarak şoför uygulamanızda trafik bilgilerine erişebilecek müşteriyi A+GPRS ile doğru konumdan almanızı sağlıyoruz.

Periyodik Güncelleme

Şirketimiz gelişen teknoloji ile ortaya çıkan ihtiyaçlara cevap verebilmek üzere 7/24 "Uygulamamız" ve "Taksi Çağrı Merkezi" aracılığı ile hizmet vererek siz taksici üyelerimize teknolojiyi sunuyoruz

Teknik Destek

Şirketimiz vermiş olduğu hizmetlere paralel olarak üye taksi duraklarına talep veya acil durumlarda mobil gezici ekibimizle teknik veya donanım desteği sağlıyoruz. Bizi aramaktan çekinmeyin
Beklemek yok, Müşteri aramak yok, Boş dolaşmak yok.
-  Müşteriyi götürdüğünüz yerden yine müşteri alma imkanı sunulduğu için, boş  kilometreleriniz azalacak.
-  Boş bekleme süreleriniz kısalarak, kısa zamanda daha fazla kazanma imkanı sunar, 
-  Taksi durak takibi ile güvende olursunuz, anlık iletişim ve müşteri kordinasyonu sağlarsınız
-  Müşterilerinizden kredi kartlı ile ödeme alabilirsiniz (Banka komisyonsuz %0 Komisyon)
-  Yabancı müşteri aldığınızda, yabancı diliniz yoksa merkezi arayarak bilgi alabileceksiniz
-  @Taksi şirketimiz ve işortaklarının hazırladığı kampanyalardan faydalana bilirsiniz 
-  Tüm şehir içi yapılan etkinliklerin, yol durumları, trafik bilgisi ve güncel bilgilerine ulaşabileceksiniz

 

Ayrıca GPS araç takip cihazı ve maliyetlerine gerek kalmaksızın sürücü uygulamanızdan herhangi bir sorun karşısında Gasp, sağlık problemi, kaza veya arıza durumunda çağrı merkezimiz en yakın polis, ambulans ve taksicileri yönlendirerek sizlere yardım ulaşmasını sistemden sağlanır.

 

Şoför Aplikasyonumuzu yükleyin ve yolcularınıza hizmet vermeye başlayın

                    

 

Gelen talepler doğrultusunda diğer şehirlerimizdende şoför aplikasyonumuzu yükleyip kayıt olabilirsiniz. Çoğunluk sağlanan illerimizde @Taksi sistemi öncelikli açılacaktır. Hedefimiz tüm illerimizde olmaktır.